PQStat.plsg_main_de             

Polityka prywatności

  1. Firma PQStat Software, administrator strony pqstat.pl (pqstat.com) nie przetwarza ani nie udostępnia w celach marketingowych danych przekazywanych przez Użytkowników strony pqstat.pl
  2. W przypadku danych przekazywanych przez Użytkownika w trakcie wypełniania formularza zamównienia dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie do przesyłania na wskazany adres informacji związanych z realizacją zamówienia oraz informacji o nowościach bądź aktualizacji produktów oferowanych przez PQStat Software.
  3. Dane pozyskane w przypadku analizy logów serwera (adres IP, domena) wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności strony pqstat.pl (pqstat.com).
  4. Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie pqstat.pl (pqstat.com) jest regulowana osobnymi postanowieniami innych stron.
  5. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z oferowanego oprogramowania. PQStat nie zawiera wirusów, adware, spyware i innych technologii złośliwego oprogramowania. W tym celu PQStat przed każdą publikacją jest skanowany programami antywirusowymi oraz jest podpisany cyfrowo za pomocą certyfikatu Microsoft Authenticode aby zapewnić integralność i autentyczność.
  6. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt : e-mail: info@pqstat.plPQStat Software

RSS

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!

FAQ  |  Polityka prywatności  |  Kontakt
 
 Copyright© 2010-2018 PQStat Software. Wszelkie prawa zastrzeżone.